KONST / Litografier / Färglitografi 16066054
nr 1606 6054
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
"1950 års Tema". Signerad, numrerad 76/175. Färglitografi, bildmått: 54x53 cm, yttermått inklusive ram: 70x69 cm
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 mars 2024
kl 18:49:04
1.500 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér